Pracownik naszego Uniwersytetu doceniony w plebiscycie farmaceutycznym

Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska – kierownik Zakładu Farmacji Klinicznej i Opieki Farmaceutycznej otrzymała tytuł oraz statuetkę „Osobowość 20-lecia: nie farmaceuta, który wpłynął na obraz polskiej farmacji” w plebiscycie portalu farmacja.pl, zorganizowanym z okazji 20-lecia jego istnienia.

Profesor została doceniona m.in. za nowoczesne kształcenie studentów i farmaceutów, dające szansę na podniesienie rangi i prestiżu zawodu aptekarza w Polsce.

Nominowani zostali wyłonieni spośród propozycji osób i wydarzeń zgłoszonych przez Czytelników największych serwisów branżowych Grupy farmacja.net. O wyborze Laureatów zdecydowały głosy internautów, które można było oddawać od 3 do 17 września 2018 r. na stronie www.20latzfarmaceutami.pl

Biuro Informacji i Promocji WUM